CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, NTV’de Seçime Doğru programında Mansur Yavaş’ın açıklamalarına yer verilmemesine tepki gösterdi. Kılıçdaroğlu, ‘Bu çifte standart değil mi? İktidardan mı korkuyorlar’ diyerek medyayı eleştirdi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, NTV’de Seçime Doğru Özel yayınında Seda Öğretir ve Ahmed Arpat’ın soruları yanıtladı. Kılıçdaroğlu, NTV’de katıldığı canlı yayında Mansur Yavaş’ın açıklamalarının yayınlanmamasına tepki gösterdi. Kemal Kılıçdaroğlu, NTV’de katıldığı canlı yayında önemli açıklamalarda bulundu. NTV’de dahil medyanın Mansur Yavaş’ın açıklamalarını vermemesine tepki gösteren Kılıçdaroğlu şöyle konuştu:

‘İKTİDARDAN MI KORKUYORLAR?’

“‘Mansur Yavaş’ın önünü nasıl keseriz’ diye AKP Sözcüsü Ömer Çelik açıklama yaptı. Bütün televizyon kanalları bunu canlı verdiler. ‘Saygın bir iş adamı bu iddialarda bulunuyor’ diye.

Ertesi gün Mansur Yavaş basın toplantısı yaptı, o saygın kanalların hiç birisi Mansur Yavaş’ı canlı vermedi. Niye vermedi? Niye bu çifte standart? İktidardan mı korkuyorlar? Versinler! İddiayı söylüyorlar, güzel verilebilir haber bu. Ama o iddianın cevabı var! Cevabı da vereceksiniz! Vatandaş onu da duymak istiyor.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here