Din satıyorlar, yalan söylüyorlar, bu dünyayı bitirdiler şimdi öbür dünyada mahşerde hesap sorarlar diyorlar…

Müslüman AKP’ye oy verir diyorlar…

Sanki dünya’da onlardan başka müslüman yok, ALllah bunları seçip, seçip Türkiye’nin başına bela diye göndermiş…

Sayıştay raporlarındaki yolsuzlukları yapanlar için Allah bir şey demiyor mu beyefendi… Allah size oy verilmesine kadar her şeyi söylüyor da bunu söylemiyor mu?

Hırsızlık yapan için, yolsuzluk yapan için, rüşvet yiyen için bir mesaj vermiyor mu size, sadece AKP’ye oy vermeyenlere mi mesaj gönderiyor?

……………….

Daha önce Millî Savunma Bakanlığı ve Milli Eğitim Bakanlığı da yapmış olan İsmet Yılmaz, dün akşam Sivas’ta AKP Gençlik Kolları üyelerinin sorularını yanıtlarken AKP’nin adayı Hilmi Bilgin’e oy vermenin ‘Ruz-i mahşerde (kıyamet günü) Beraat belgesi (kurtuluş)’ olacağını söyledi.

Bu sözler kısa sürede sosyal medyanın gündemine oturdu. Çok sayıda kişi Yılmaz’ın bu sözlerine tepki gösterdi.

İsmet Yılmaz kimdir? Hukukçu, Mühendis; İstanbul Teknik Üniversitesi Yüksek Denizcilik Okulu Makine Bölümünü ve İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesini bitirdi. İsveç Dünya Denizcilik Üniversitesinde Gemi İşletmeleri Teknik Yönetimi alanında ve Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünde Özel Hukuk alanında iki ayrı yüksek lisans yaptı.

Ankara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünde Özel Hukuk alanında doktorasını tamamladı.Kamu ve özel sektörde yaklaşık 20 yıl mühendis ve müşavir avukat olarak çalıştı. Denizcilik Müsteşarı olarak atandı. Türk Telekom Yönetim Kurulu Başkanvekilliği görevini yürüttü. 2007 seçimi öncesi Bağımsız Ulaştırma Bakanı oldu.

Seçim sonrası Kültür ve Turizm Bakanlığı Müsteşarlığı görevine atandı. 24, 25 ve 26. Dönemde Sivas Milletvekili seçildi. 61, 62 ve 64. Hükûmetlerde Millî Savunma Bakanı olarak görev yaptı. 25. Dönemde Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı oldu. 65. Hükûmette Millî Eğitim Bakanlığı yaptı. Millî Savunma Komisyonu Başkanıdır.http://www.kocaelicumhuriyet.tv/haber/siyaset/allah–sayistay-raporlari-icin-bir-sey-soylemiyor-mu-

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here